Hakkımızda - Elif Yıldırım Fotoğraf - 0533 470 64 26 - Etimesgut/ANKARA
Hakkımızda

Hakkımızda

 

MERHABA BEN ELİF

 
 
              2016 dan beri profesyonel fotoğrafcıyım. Diğer çekimlerle başlayan ve bebek – doğum fotoğrafçılığına uzanan, içinde olmaktan mutluluk duyduğum, harika bir işim var. Mesleğimi ve çocukları çok seviyorum.
 
            Bitmeyen bir enerjiyle ve sevgiyle başladığım bu güzel işte; her gün daha fazlası için çalışıyorum. Enerjimi çocuklardan alıyorum. Bu duygular müthiş; paha biçilemez. Hamilelikle başlayan bu güzel yolculukta, sizlere sadece kameramın ışığı ve fotoğraflarla; yani sadece bir bebek fotoğrafçısı olarak değil, aynı zamanda kendi bilgi ve deneyimlerimle de ışık tutuyor olacağım.
 
          HANGİ ÇEKİMLERLE BİRLİKTEYİZ
 
        Hamile çekimi , doğum, yeni doğan çekimi, ara dönem çekimi, 1 yaş çekimi, aile çekimi olarak hem stüdyomda, hem de dış mekanlarda çekim yapıyorum. Bu çekimlerimin yanında ayrıca; profil ve portre çekimleri, kurumsal fotoğraflar ve ürün çekimleri, özel gün fotoğrafları, organizasyon, seyahat ve dış mekan çekimleri alanlarında da hizmet vermekteyim. Fotoğraf çekmek benim için vazgeçemeyeceğim bir iş, aşk ve varoluşun hikayesi; benim hikayem.
 
          NASIL FOTOĞRAFLARA SAHİP OLACAKSINIZ?
 
       Fotoğraf çekimlerimde önceliğim sadelikten yana. 1 yaş çekimi de dahil; sadelikle modernliği, eğlenceyle, samimiyeti ve en önem verdiğim doğal gülüşlerinizi ve pozlarınızı ister yeni doğan çekimlerinde ister aile çekimlerinde isterseniz hamile çekimlerinizde, fotoğraflarınıza yansıtmak ve en güzel şekilde sunabilmek. Amacım çocuklarınızın ve sizlerin çok güzel hatırlayacağınız; zaman geçse de sıkılmadan bakacağınız fotoğraflara ulaştırmak.
 
          STÜDYOM
 
            Çekimlerimi, şimdiye kadar bana emanet ettiğiniz ve bundan sonra da emanet edeceğiniz çocuklarınıza; güvenli, rahat, hijyenik ve fiziksel olarak ta tüm koşullarını sağladığım Ankara’da ki sıcacık stüdyomda gerçekleştiriyorum. Mesleğimi yaparken en büyük enerjim ve motivasyonum, tabi ki çekimlerini büyük bir keyifle yaptığım çocuklar. En küçüğünden, en büyüğüne.
 
           Ev konforunda sizin ve çocuklarınızın her anlamda rahat edeceği çok sevimli bir stüdyom var. Fotoğraflarınız kadar, benimle olduğunuz çekim anılarınızın da güzel olması benim için çok değerli…
 
         AİLEM
 
             Yıllardır Ankara’dayım ve mesleğime de Ankara’da devam ediyorum. Ankara’yı çok seviyorum çünkü canım ailem, sevdiğim işim ve güzel bir çevrem var burada. Evliyim ve bende anneyim. 17 yaşında bir kızım (İpek)12 yaşında bir oğlum (Poyraz) var. Dünya tatlısı iki çocuğumun annesi olduğum için çok mutluyum. Büyümüş olmalarının keyfini çıkarıyorum. Ailecek fotoğraf ve fotoğrafçılık konusunda da çok iyi anlaştığımızı söylemeliyim. Eşim ve çocuklarım her zaman bu konuda da bana destekler.
 
         BANA ULAŞMAK İÇİN
 
    Bana ulaşmanız, yollarımızın kesişmesi beni çok heyecanlandırıyor. Bundan dolayı sizlerle; ailelerimle görüşmelerde tercihim yüz yüze veya telefonla olan görüşmeler. Çünkü iletişimin gücüne çok inanıyorum. Tanışmak için, karar vermek, için bazen de sadece küçük bir sohbet için; Ankara’ da ki stüdyomun kapıları sizlere her zaman açık olacaktır. Tüm sosyal medya hesaplarım, web sitem ve telefonumdan bana her zaman ulaşabilirsiniz.
 
                   Ben çekimlerime her zaman büyük bir heyecanla hazırlanıyorum. Benim için her yeni çekim; ayrı heyecan, ayrı özen demek. Çünkü; sizler çok özelsiniz.
 
                                                                                                             
 
                                                                                                               SEVGİLERİMLE

 

 

 

 

 

eryaman yenidoğan çekimi,eryaman yenidoğan çekimi merkezi,eryaman yenidoğan çekimi fiyatları,eryaman uygun fiyatlı yenidoğan çekimi,eryaman en iyi yenidoğan çekimi,eryaman yenidoğan fotoğrafçısı,eryaman en iyi yenidoğan fotoğrafçısı,eryaman en güzel yenidoğan çekimi,eryaman yenidoğan çekimi hizmeti,eryaman fotoğrafçı,eryaman en iyi fotoğrafçı,eryaman fotoğraf çekimi,eryaman en yakın fotoğrafçı,eryaman fotoğraf çekimi merkezi,eryaman fotoğraf çekimi fiyatları,eryaman fotoğraf çekimi salonu,eryaman fotoğraf çekimi hizmeti,eryaman hamile çekimi,eryaman hamile çekimi merkezi,eryaman hamile çekimi fiyatları,eryaman uygun fiyatlı hamile çekimi,eryaman en iyi hamile çekimi,eryaman hamile fotoğrafçısı,eryaman en iyi hamile fotoğrafçısı,eryaman en güzel hamile çekimi,eryaman hamile çekimi hizmeti,eryaman doğum çekimi,eryaman doğum çekimi merkezi,eryaman doğum çekimi fiyatları,eryaman uygun fiyatlı doğum çekimi,eryaman en iyi doğum çekimi,eryaman doğum fotoğrafçısı,eryaman en iyi doğum fotoğrafçısı,eryaman en güzel doğum çekimi,eryaman doğum çekimi hizmeti,eryaman 1 yaş çekimi,eryaman 1 yaş çekimi merkezi,eryaman 1 yaş çekimi fiyatları,eryaman uygun fiyatlı 1 yaş çekimi,eryaman en iyi 1 yaş çekimi,eryaman 1 yaş fotoğrafçısı,eryaman en iyi 1 yaş fotoğrafçısı,eryaman en güzel 1 yaş çekimi,eryaman 1 yaş çekimi hizmeti,


ankara eryaman yenidoğan çekimi,ankara eryaman yenidoğan çekimi merkezi,ankara eryaman yenidoğan çekimi fiyatları,ankara eryaman uygun fiyatlı yenidoğan çekimi,ankara eryaman en iyi yenidoğan çekimi,ankara eryaman yenidoğan fotoğrafçısı,ankara eryaman en iyi yenidoğan fotoğrafçısı,ankara eryaman en güzel yenidoğan çekimi,ankara eryaman yenidoğan çekimi hizmeti,ankara eryaman fotoğrafçı,ankara eryaman en iyi fotoğrafçı,ankara eryaman fotoğraf çekimi,ankara eryaman en yakın fotoğrafçı,ankara eryaman fotoğraf çekimi merkezi,ankara eryaman fotoğraf çekimi fiyatları,ankara eryaman fotoğraf çekimi salonu,ankara eryaman fotoğraf çekimi hizmeti,ankara eryaman hamile çekimi,ankara eryaman hamile çekimi merkezi,ankara eryaman hamile çekimi fiyatları,ankara eryaman uygun fiyatlı hamile çekimi,ankara eryaman en iyi hamile çekimi,ankara eryaman hamile fotoğrafçısı,ankara eryaman en iyi hamile fotoğrafçısı,ankara eryaman en güzel hamile çekimi,ankara eryaman hamile çekimi hizmeti,ankara eryaman doğum çekimi,ankara eryaman doğum çekimi merkezi,ankara eryaman doğum çekimi fiyatları,ankara eryaman uygun fiyatlı doğum çekimi,ankara eryaman en iyi doğum çekimi,ankara eryaman doğum fotoğrafçısı,ankara eryaman en iyi doğum fotoğrafçısı,ankara eryaman en güzel doğum çekimi,ankara eryaman doğum çekimi hizmeti,ankara eryaman 1 yaş çekimi,ankara eryaman 1 yaş çekimi merkezi,ankara eryaman 1 yaş çekimi fiyatları,ankara eryaman uygun fiyatlı 1 yaş çekimi,ankara eryaman en iyi 1 yaş çekimi,ankara eryaman 1 yaş fotoğrafçısı,ankara eryaman en iyi 1 yaş fotoğrafçısı,ankara eryaman en güzel 1 yaş çekimi,ankara eryaman 1 yaş çekimi hizmeti,


ankara yenidoğan çekimi,ankara yenidoğan çekimi merkezi,ankara yenidoğan çekimi fiyatları,ankara uygun fiyatlı yenidoğan çekimi,ankara en iyi yenidoğan çekimi,ankara yenidoğan fotoğrafçısı,ankara en iyi yenidoğan fotoğrafçısı,ankara en güzel yenidoğan çekimi,ankara yenidoğan çekimi hizmeti,ankara fotoğrafçı,ankara en iyi fotoğrafçı,ankara fotoğraf çekimi,ankara en yakın fotoğrafçı,ankara fotoğraf çekimi merkezi,ankara fotoğraf çekimi fiyatları,ankara fotoğraf çekimi salonu,ankara fotoğraf çekimi hizmeti,ankara hamile çekimi,ankara hamile çekimi merkezi,ankara hamile çekimi fiyatları,ankara uygun fiyatlı hamile çekimi,ankara en iyi hamile çekimi,ankara hamile fotoğrafçısı,ankara en iyi hamile fotoğrafçısı,ankara en güzel hamile çekimi,ankara hamile çekimi hizmeti,ankara doğum çekimi,ankara doğum çekimi merkezi,ankara doğum çekimi fiyatları,ankara uygun fiyatlı doğum çekimi,ankara en iyi doğum çekimi,ankara doğum fotoğrafçısı,ankara en iyi doğum fotoğrafçısı,ankara en güzel doğum çekimi,ankara doğum çekimi hizmeti,ankara 1 yaş çekimi,ankara 1 yaş çekimi merkezi,ankara 1 yaş çekimi fiyatları,ankara uygun fiyatlı 1 yaş çekimi,ankara en iyi 1 yaş çekimi,ankara 1 yaş fotoğrafçısı,ankara en iyi 1 yaş fotoğrafçısı,ankara en güzel 1 yaş çekimi,ankara 1 yaş çekimi hizmeti,

 

yenidoğan çekimi,yenidoğan çekimi merkezi,yenidoğan çekimi fiyatları,uygun fiyatlı yenidoğan çekimi,en iyi yenidoğan çekimi,yenidoğan fotoğrafçısı,en iyi yenidoğan fotoğrafçısı,en güzel yenidoğan çekimi,yenidoğan çekimi hizmeti,fotoğrafçı,en iyi fotoğrafçı,fotoğraf çekimi,en yakın fotoğrafçı,fotoğraf çekimi merkezi,fotoğraf çekimi fiyatları,fotoğraf çekimi salonu,fotoğraf çekimi hizmeti,hamile çekimi,hamile çekimi merkezi,hamile çekimi fiyatları,uygun fiyatlı hamile çekimi,en iyi hamile çekimi,hamile fotoğrafçısı,en iyi hamile fotoğrafçısı,en güzel hamile çekimi,hamile çekimi hizmeti,doğum çekimi,doğum çekimi merkezi,doğum çekimi fiyatları,uygun fiyatlı doğum çekimi,en iyi doğum çekimi,doğum fotoğrafçısı,en iyi doğum fotoğrafçısı,en güzel doğum çekimi,doğum çekimi hizmeti,1 yaş çekimi,1 yaş çekimi merkezi,1 yaş çekimi fiyatları,uygun fiyatlı 1 yaş çekimi,en iyi 1 yaş çekimi,1 yaş fotoğrafçısı,en iyi 1 yaş fotoğrafçısı,en güzel 1 yaş çekimi,1 yaş çekimi hizmeti,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014